Sıcak Konular

Kendin Yap Dekorasyon Fikirleri

- Sponsorlu Bağlantılar-

Dekorasyonda kullanacağımız ürünleri hazır olarak almadığımız ve bir kısmını kendi ellerimizde yaptığımız işlemler kendin yap dekorasyon işlemleri olarak adlandırılmaktadır. Tabi ki bu işlemleri gerçekleştirmek adına da bazı temel malzemelere ihtiyaç duyabiliriz. Ancak bu malzemeler fiyat olarak çok daha uygun seviyelerde olacağından bizlere hiçbir sorun yaratmayacak.

Kendin Yap Dekorasyon Fikirleri
Kendin Yap Dekorasyon Fikirleri

- Sponsorlu Bağlantılar-

Resimler İle Duvarları Hareketlendirmeye Hazırlanın

Ev dekorasyonunda tablolar ya da resimler her zaman vazgeçilmez ürünlerden bir tanesi. Bunları satın almak yerine kendiniz kolayca yapabilirsiniz. Alacağınız çerçevelerin içerisine kitap kapaklarından ya da dergi sayfalarından beğendiğiniz bir kısmı keserek yapıştırabilirsiniz. Bazı durumda önemli bir markanın ambalajı dahi çok modern bir resim olarak kullanılabilir.

- Sponsorlu Bağlantılar-
Yeni Berjer Döşemeleri ile 
Ortamınıza Yepyeni bir hava Katın
Yeni Berjer Döşemeleri ile Kendin Yap Dekorasyon Fikirleri

Berjer Döşemelerine Yepyeni Bir Hava Katın

Evlerimizin emektar ürünlerinden olan berjerler her geçen gün daha eski bir görüntüye kavuşur. Berjerleri atıp yenisini almak yerine kendin yap dekorasyon işlemleri ile berjerinizi baştan yaratabilirsiniz. Alacağınız kumaşları berjere aktarabilmek için basit bir cihaz almanız yeterli olacak. Berjerlerin kol ve ayak kısımları eğer ahşapsa bu kısımlar için de boya alarak muhteşem bir berjer ortaya çıkarabilirsiniz.

- Sponsorlu Bağlantılar-

Bisikletiniz Artık Duvarınızın En Önemli Parçası

Çocukluğunda bisiklete binmeyen insan sayısı yok denecek kadar azdır. Hepimizin farklı boyutlarda bisikletleri oldu. Eğer bisikletiniz nostaljik bir görünüme sahipse bunu duvar süsü olarak kullanabilirsiniz. Eski ve küflenmiş bisikletinizi boyadıktan sonra duvarda asmak için bir bölge ayarlamanız yeterli olacaktır.

Odalarınızı LED Kavanozlar İle Aydınlatın

Biliyoruz ki hepimizin evinde sürekli olarak kullandığımız kavanozlarımız var. Eğer büyük ebatlarda bir kavanozunuz varsa artık bir lambaya ihtiyaç duymadığınızı bilin. Odanın bir köşesine bırakılan kavanozların içerisine alınan LED ışıklar bırakılarak hem dekoratif hem de kullanışlı bir ürün elde edilebilir.

Ahşap Merdiveninizi Raf Olarak Kullanın

Yine geçmişten günümüze ulaşmayı başaran ahşap merdivenler dekorasyon için önemli elemanlardan bir tanesi olabilecektir. Ahşap merdivenlerin temizlenip cilalanmasının ardından her bir basamağını raf olarak kullanabilirsiniz. Kendin yap dekorasyon işlemleri kapsamında merdiveninizi duvara dayayıp üzerine küçük resimler ya da biblolar bırakabilirsiniz. Kitaplar da bu raflarda muhteşem bir görüntü ortaya çıkaracaktır.

Son İndirim Duyuruları

Popüler Konular

Ürün İncelemeleri

En Çok Okunanlar