8 Şubat 2023

Editörün Seçtikleri

Gratis Kart Güncelleme?
Gratis Kart Puan Sorgulama Nasıl Yapılır?

- Advertisement -

Gratis Kart alışverişlerinizde size indirim sağlayan bir kartıdır. Gratis Kart sahipleri için Güncelleme işlemleri kısaca bu yazıda anlatacağız. Kişisel bakım ve güzellik ürünleri satın alırken puan kazanacağınız puan sistemi aslında bir sadakat indirimi vermektedir. Gratis mağazalarından, her alışveriş yapan müşterine fırsatlar veren Gratis bu konuda eşsiz avantajlar sağlıyor.

Gratis Puan ile indirimler kazanmak için, yapmanız gerekenler aslında çok basittir. Bir kaç dakikanızı ayırarak Gratis Cart Puan Nasıl Alınır? Kartınızı aldıktan sonra kişisel bilgilerinizi Gratis Puan Güncelleme yaparak daha fazla indirim nasıl kazanabilirsiniz.

- Advertisement -

Gratis Puanları ile alışveriş yaparken sizde indirimler kazanmak için bizi takip edin.

Gratis Kart Puan Nasıl Alınır?

Gratis Kartın Puanı nasıl alınır? Puan kazanmak için, alışveriş öncesi kasiyere kartınızın kayıtlı olduğu telefon numarasını söylemeniz yeterli olacaktır. Alışveriş yaptıkça Gratis Puan ve indirimlerinden faydalanmak için güncelleme yapmanın, neden önemli olduğunu da mutlaka bilmelisiniz. Biriktirdiğiniz Gratis Puan ve indirimleri kaybetmek istemezsiniz değil mi? Öyle ise kart sahibi olduktan sonra yapmanız gereken detayları bilmelisiniz.

- Advertisement -

Gratis mağazalarında alışveriş yapan sadakatli müşterilerine puan biriktiren bir indirim sistemidir. Hemen her şehrin, işlek bir caddesinde yada avm’lerde mağazaları bulunan Gratis Mağazaları her geçen gün sayısını da arttırmaktadır. bu mağazalarda ve Gratis internet sitesinden alışveriş yaptıkça indirimler ve fırsatları ile biliniyor.

Gratis Kart Güncelleme? Gratis Kart Puan Sorgulama ?
Gratis Kart Güncelleme? Puan Sorgulama ?

Gratis Kart Güncelleme Nereden Yapılır?

Gratis Kart Güncelleme yapmak çok kolay. Bu yöntem ile aynı zamanda kart başvurusu da yapabilirsiniz. Bunun için Gratis.com web sitesinden, Google Play yada İOS uygulamasını cep telefonunuza indirerek Gratis’e üye olun. Üye olduktan sonra hesabım menüsünden karta başvuru ve güncelleme yapabilirsiniz.

Gratis web sitesinden güncelleme yapmadığınız taktirde, bir süre sonra üyelik bilgileriniz silinebilir. Kazandığınız indirim ve hediyeler boşa gitmemesi için mutlaka güncelleme yapmalısınız. Bir çok Gratis müşterisi bir süre alışveriş yapmadığı zaman, kasada alışveriş yaparken kartının iptal olduğunu öğreniyor. Bu detayları anlatmamızın sebebi hediye puanlarınız silinmeden sürekli kazanmanızı sağlamak içindir.

Gratis Puan Sorgulama

- Advertisement -

Gratis Kart Sorgulama ekranı, Gratis online mağazası üzerinden, üye sayfanızda Hesabım menüsü altında bulunur. Mağazadan alışveriş yaparken kasiyer arkadaşlardan Gratis Puan Sorgulama da yapabilirsiniz. Gratis Puanlarınız birikmiş ise, anında indirimler ve hediye haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Makyaj, Cilt ve Saç bakım ürünleri gibi kişisel bakım ürünleri bulacağınız ve bu mağazalarında geçerli indirimler kazanabilirsiniz. Sizde en yakın gratis mağazasından alışveriş yaparken indirim kazanmak için, geç kalmayın.

Yüzlerce üründe, binlerce indirim kazanmak işte bu kadar kolay. Bu bilgilerin dışında sormak istediğiniz konuları yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz. Büyük Cuma olarak aktüel ürünler ve fırsatlar dolu kampanyaları sosyal medya hesabınız ile takip edin.

- Advertisement -

Son İndirim Duyuruları

Popüler Konular

Ürün İncelemeleri

En Çok Okunanlar