Sıcak Konular

Akıllı Ev Sistemleri için Smart Home Ürünleri

- Sponsorlu Bağlantılar-

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı ev sistemleri artık rüya olmaktan çıkıp, hayatımızın içine girmiş bulunuyor. Smart Home ürünleri, hayatı çok daha kolay yaşamak isteyenler için düşünülmüş, dijital çağın yeni trend modası olmaya başladı. 

Peki smart home yani akıllı Evin donanım sistemleri nedir?

- Sponsorlu Bağlantılar-

Büyük Cuma olarak, Yaşam Rehberi ile size akıllı ev nedir? Akıllı evlerin özellikleri ve Smart Home Ürünleri hakkında bazı ön bilgiler hazırladık. Akıllı ev yapmak isteyenler için Smart Home nasıl yapılır? Hakkında bilgileri umarız keyif ile okursunuz..

Hızlı bir internet ve çok güzel mobilyalara sahip olan bir evin fotoğrafları ile yazımızda göstermeye çalıştık. San Francisco’da bulunan bulunan bu evin donanım ve internet sponsoru evi aynı zamanda eğlence, güvenlik ve Wi-Fi ürünleri ile donatmıştır.

- Sponsorlu Bağlantılar-

Akıllı Yaşam Rehberi için özel olarak tasarlanmıştır ve oldukça havalı, Smart Home kurulumu başlıyor!

Akıllı Ev Yatak Odası

Akıllı ev yapmak Akıllı yatak odası smart home

Akıllı yaşam rehberi merkezinde bulunan Yatak Odası gezintimiz ile başlıyoruz.

Üstteki resimde yer alan akıllı yatak odası, sahibinin saat kaçta uyandığını bilme özelliğine sahip. Ne işe yarar ki! Dediğinizi duyar gibiyiz.

- Sponsorlu Bağlantılar-

Örneğin; Siz sabah hava aydınlanmadan uyanıyor iseniz, bu yatak odasında ışıklar siz uyanmadan kısa bir süre içinde yanarak güne ilk merhaba ile başlamanızı sağlıyor.

Sadece bu kadar da değil, Siz üstünüzü giyinirken günün son dakika haberlerini yada sevdiğiniz müzik eşliğinde mutfakta çay ve kahvenizi hazırlayarak sahibini hızlı bir güne başlamasını sağlıyor.

Akıllı Evde Yatak Odası Kurmak

Akıllı yaşam rehberi, yatak odası duvarı ile ev gezimize devam edelim. Bu duvarda gördüğünüz LG Oled Akıllı Tv. Bu televizyon Google üzerinden Cromecast donanım özelliği ile sesli komutlarınızı yerine getiriyor. Uyandığınızda “Selam Google son dakika haberleri göster.” demeniz yeterli. Artık uzaktan kumandaya gerek yok. Çok havalı değil mi?

Smart Akıllı Evler Salon Ürünleri

akilli-ev-yapmak-smart-home-Samsung-markasina-ait-en-iyi-QLED-Tv-televiyon
akilli-ev-yapmak-smart-home-Samsung-markasina-ait-en-iyi-QLED-Tv-televiyon

Smart akıllı home, gezimizde Smart salon ile devam ediyoruz. Duvarda gördüğünüz ise Samsung markasına ait en iyi QLED Tv segmentinde yer alan QNQ7F modeli televizyonu. Bu televizyonun özellikleri arasında, birbirinden pahallı bir tablo galerisine dönüşerek duvarınızı bir sanat eseri’ne dönüşmesidir. Üstelik Samsung QNQ7F ile birlikte bu sanata sahip olmak aylık sadece 5 dolar.

Akıllı Evin Beyni Smart Hub Ürünleri

akilli-ev-yapmak-smart-hub-salon-muhtesem-efsane-buyuk-cuma
akilli-ev-yapmak-smart-hub-salon-muhtesem-efsane-buyuk-cuma

Her smart home yönetecek bir beyin vardır. Bunlardan biri Smart hub’lar, Google ve Amazon Alexa sayesinde bu smart evin her yerinde çeşitli senaryoları hazırlamamıza izin verir.

Akıllı Evlerde Olmazsa Olmaz Mutfak Ürünleri

akilli-ev-yapmak-smart-home-akilli-mutfak-muhtesem-efsane-buyuk-cuma
akilli-ev-yapmak-smart-home-akilli-mutfak-muhtesem-efsane-buyuk-cuma

Akıllı mutfak olmayan evler, smart home sayılmaz. Tezgah üstü akıllı fırın cihazını Amazon Alexa ile kontrol ederek yemekleri nasıl pişirileceğini öğreten bir üründür.

Ayrıca akıllı mutfakta Amazon Echo show akıllı ekran ile sorduğunuz her sözlü soruya görsel cevaplar bulabilirsiniz. Kapı zili kamerasını amazon Echo show “alexa bana ön kapı kamerasını göster.” diyerek izleyebilirsiniz.

Çok Akıllı Evinizin Çocuk Odası

akilli-ev-yapmak-smart-home-cocuk-odasi-muhtesem-efsane-buyuk-cuma
akilli ev yapmak smart home cocuk odasi muhtesem efsane buyuk cuma

Smart Home gezintimizi, kıskandıracak kadar eğlenceli, zaman geçirmek için tasarlanan, ışıklı müzik çalar ile donatılan Akıllı Çocuk odası ile bitiriyoruz.

Gezintimiz hakkında düşünce ve sorularınızı yorumlar kısmından sorabilirsiniz. Mümkün olduğunca hızlı cevaplamaya çalışıyoruz. Daha fazla akıllı yaşam rehberi yazıları için bizi en sevdiğiniz sosyal medya hesapları ile takip ederek ve paylaşarak ödüllendirin. Sağlıcakla.

Son İndirim Duyuruları

Popüler Konular

Ürün İncelemeleri

En Çok Okunanlar