Sıcak Konular

Bim 30 Aralık 2020 Aktüel Kataloğu Yılbaşı Bim Aktüel Ürünleri

- Sponsorlu Bağlantılar-

Bim 30 Aralık Aktüel Kataloğu ürünleri yayınlandı. Bim Market Cuma günü gelen, Aktüel Ürünler Bu Hafta Çarşamba günü satışa sunulacak. Bim 30 Aralık katalog içerisinde uygun fiyata alabileceğiniz fırsatlar bulunuyor. Bim mağazaları saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? sorularının yanıtı ve ürün incelemeleri başlıyor.

Bim Aktüel Kataloğu her hafta olduğu gibi en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Her Salı ve Cuma vatandaşın beklediği Bim de Bu Hafta Kampanya Duyuruları ile vatandaşların karşısına çıkıyor. Birleşik Mağazalar resmi sitesinde yapılan duyuruya göre 30 Aralık satışa sunulacak Aktüel Ürünleri satılacağı bilgisi paylaşıldı.

- Sponsorlu Bağlantılar-

Bim 30 Aralık Aktüel Kataloğu

Bim 30 Aralık Aktüel Kataloğunu incelediğimizde, Okul ihtiyaçları sezonunun etkilerini fark ettik. Yılın son kataloğunun ilk sayfa incelemesi, bizleri güzel bir ürün karşılıyor. Bim Aktüel Aralık 2020 son Aktüel Kataloğuna ait görsellerin sosyal medya kullanıcıları tarafından bir çok sosyal medya paylaşımı ardından, Yeni Bim Aktüel Ürünleri Kataloğu Büyük Cuma ‘da. Büyük Cuma 2020 yılının son Bim kataloğunda hangi ürünler var?

- Sponsorlu Bağlantılar-

Bim Aktüel Kataloğu marketlere her hafta Salı ve Cuma günleri satışa ekleniyordu. Bim Aktüel Ürünleri Bu Hafta 30 Aralık’ta satışa sunuluyor. Bim Aktüel Kataloğu içerisinde giyimden oyuncağa, elektronikten mutfak ürünlerine kadar birçok fırsat bulunuyor. Bu hafta mağazalarda dik süpürge 169 TL, saç kurutma 69,90 TL fiyatı ile geldi.

- Sponsorlu Bağlantılar-

Bim 30 Aralık Saat Kaçta Açılıyor, Saat Kaçta Kapanıyor?

Bim mağazaları her sabah 10:00’da açılıyor, akşam ise saat 20:00’de kapanıyor.

Son İndirim Duyuruları

Popüler Konular

Ürün İncelemeleri

En Çok Okunanlar