Sıcak Konular

Amazon 30 Yıldönümü Kutlama Hediyesi Nedir? Gerçek mi Virüs mü?

- Sponsorlu Bağlantılar-

Amazon 30 Yıldönümü Kutlama Hediyesi nedir? Herkes tarafından merak edilen ve Whatsapp ile yayılan Amazon 30 Yıldönümü Kutlama Hediyesi linkine tıklarsanız ne olur? Amazon 30 Yıldönümü Kutlama Hediyeleri gerçek mi? Bu soruların artması ile Büyük Cuma ekibi olarak sizler için araştırdık.

Bu yazımızda Amazon 30. Yıldönümü Kutlama Hediyesi Gerçek mi? Virüs mü? Hediye mesajı linkine tıkladım şimdi ne yapmalıyım sorularınızın detaylarını öğrenebilirsiniz.

- Sponsorlu Bağlantılar-

Amazon 30. Yıl Hediye dolandırıcılığı gibi bir çok firma logosuna aldanarak gelen link adreslerini ziyaret etmeyin.

Amazon 30 Yıl Kutlama Hediyesi

İnternet devi Amazon adı kullanılarak 30. Yıl Kutlama Hediyesi Gerçek olmayan ve çevrim içi olta adı verilen bir yöntemdir. Büyük firmaların ismi ve logosu bu şekilde kullanarak bir çok dolandırıcılık internet deryasında dağılıyor.

- Sponsorlu Bağlantılar-

Sizde Whatsapp ve benzeri uygulamalar ile hızla dağılan, Amazon gibi büyük firma logoları kullanılan bir mesaj aldınız mı? Bu ve benzeri link bağlantılarına tıklarsanız, birebir kopyalanmış ve gerçeği ile ayırt edilmesi zor bir siteye giriyorsunuz. Fırsat gibi görünen ve mesajı yaymaya başladı iseniz geçmiş olsun.

Amazon 30. Yıl Kutlama Hediyeleri dağıtıyor sayfası gerçek Amazon sitesinin kopyası olduğu için sizden bir anket doldurmanızı istemektedir. Sayfada kullanılan görseller ile gerçek bir hava oluştuğu için kullanıcılara bu siteye güvenerek kişisel bilgilerini girmesi sağlanıyor. Bu yöntem ile dolandırıcılar kişisel bilgileri toplayıp, vatandaşları mağdur etmektedir.

Amazon 30 Yıldönümü Kutlama Linkine Tıklarsam Ne olur?

Amazon 30 Yıldönümü Kutlama linkine Tıklarsam ne olur sorusunun cevabı çok kapsamlıdır. Örneğin kişisel bilgileri toplayan bazı çerezler yüklenmiş ise Telefon Rehberi, resimler hatta banka ve kredi kartları kötü amaçlı kişiler tarafından toplanabilir.

- Sponsorlu Bağlantılar-
Amazon 30 Yıldönümü Kutlama Linkine Tıklarsam Ne olur?
Amazon 30 Yıldönümü Kutlama Linkine Tıklarsam Ne olur?

Sahte sitede Hediye Kazanmak için bir anket bulmaktadır. Bu Anketi dolduranların kişisel bilgilerini kendi istekleri ile doldurulması sağlanıyor. Adınız, soyadınız, e-mail adresi gibi bilgileriniz 3. şahıslara ve birçok platformda elden ele dolaşacaktır. Kısaca Sitede bulunan ve bilgilerinizi çalınması / Ele geçirilmesi bu bağlamda çok zor kolaydır.

Bilgileri toplayan dolandırıcılar farklı yöntemler kullanarak sosyal medya hesapları başta olmak üzere, telefonda kayıtlı kredi kartı ve banka kartı gibi bilgilerinizi ele geçirip size ciddi zararlar vermeyi hedeflemektedir.

Gönderilen mesajda “Amazon 30. Yıldönümü için Herkese Hediye dağıtıyor” yazmaktadır. Site logosuna aşina olanlar bile sayfayı gerçek zannedip, inanabilir. Bu tür mesajlara çok dikkat etmelisiniz.

Amazon 30 Yıl Kutlama Mesajları

Amazon 30. yıl kutlama mesajları nedir kısaca sizlere bilgi vermeye çalıştık. Sosyal medya hesaplarınız ile bu yazımızı arkadaşlarınız ve aile bireyleriniz okuması için sizleri paylaşıma davet ediyoruz.

Çevrenizde Amazon 30 yıl kutlama mesajları alanları uyarı niteliğinde yazımızı sevdiklerinizle paylaşmak çok kolay. Yazımızın sonunda bulunan paylaşma butonlarını kullanarak sizde ailenizi ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz.

Son İndirim Duyuruları

Popüler Konular

Ürün İncelemeleri

En Çok Okunanlar