Sıcak Konular

Akıllı Robotlar Hayatınızı Daha Kolay Hale Getirecek

- Sponsorlu Bağlantılar-

Cem Yılmaz’ın Arog ve Arif216 filminde ki gibi bir çok yerli ve yabancı filim/dizilerinde izlediğimiz Akıllı robotlar, kim sahip olmak istemez ki! gelişmiş insansı 216 robot ‘a;

Yeni nesil insansı Robotlar gitgide hayatımızın içinde yer almaya başladı. Teknoloji ürünlerinin hayatımıza girmesi ile bir çoğumuz ihtiyacı olan ürünleri internet üzerinden, fiziksel olarak incelemeden satın alabiliyor. Bu yazımızda hayatımızı daha kolay hale getirecek akıllı robotları inceleme yaparak, tüketici ipuçları ve satın alma yollarını okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

- Sponsorlu Bağlantılar-

Akıllı robotlar yapay zeka sayesinde insanlara, hatta bazıları bilim kurgulardaki ufolara benziyor olabilir. Günümüzde insanların hayatını kolaylaştıran akıllı robot fiyatları bir bilgisayar fiyatı kadar uyguna alınabilir. Güvenlik, hizmetçi, havuz temizleyicisi, hatta kuşkusuz çocuklarınız ile oynayan evcil hayvan robotları hayatımızda her alanında yer alacak gibi görünüyor.

Akıllı Robotlar artık bir bilgisayar kadar uygun fiyata

Yapay zeka Akıllı robotlar gelişmiş teknoloji ile birlikte enerji, zaman ve ekonomik tasarrufu sağlayarak hayatı kolay hale getiriyor. Daha az enerji kullanarak tasarruf etmek ve hayatın içinde zaman kazanmak günümüzde en çok isteklerin başında geliyor. Bunun farkında olan yapay zeka üreticileri bile, çıkardıkları yeni robotlar ile bir üst seviyeye geçeli çok oldu.

” Büyük Cuma ile Evde hayatımızı kolaylaştıran teknolojik robotlar, tüketici trendleri, İPUÇLARI VE satın alırken tasarruf etme yolları” Keşfet

- Sponsorlu Bağlantılar-

Ubtech WALKER – Akıllı Robot

İnsansı akıllı robotlar, Amazon Alexa sayesinde sesli komutlarla hayatımızı daha çok kolaylaştıracağı benziyor. Yakın zamanda Ubtech firması merdiven çıkan ve futbol topuna tekme atabilen robotunu kamuoyu ile paylaştı. İnsansı hareketler sergileyen bu robotuna Walker adını verdi. Ubtech firmasının, walker adındaki bu robotu yakında silah tutup ateş edebilecek yapay zekaya sahip insansı robotlar arasında olacağı benziyor.

insansi-robot-Ubtech-walker–akilli-robot-smart-yasam-muhtesem-efsane-buyuk-cuma
insansi-robot-Ubtech-walker–akilli-robot-smart-yasam-muhtesem-efsane-buyuk-cuma

Ubtech WALKER akıllı robot sahibine hava durumu raporları, en sevdiğiniz müziği, hatta günlük yapılacak listelerinizi hazırlamak ile kalmayıp, internet üzerinden yarım bıraktığınız alışveriş sepetlerini size hatırlatıyor.

Asus Zenbo – Akıllı Robotlar

cocuk-bakici-akilli-robotlar-muhtesem-efsane-buyuk-cuma
cocuk-bakici-akilli-robotlar-muhtesem-efsane-buyuk-cuma

Asus Zenbo akıllı robotlar, ihtiyaç duyduğunuzda eğlenceli ve hayatınızı kolaylaştıran yardımcınız olabilir. Zenbo robot duyguları anlar ve yaşamınıza uyarlar, isterseniz bunu sizinle konuşur. Bir çok özelliği olan Zenbo akıllı robot; ev cihazlarınızı takip ederek, siz evde olmadığınızda tehlikeli durumları kontrol altında tutabiliyor. Bu robot, çocuğunuza bir arkadaş, evinizde yatılı çocuk bakıcısı, olmaya başladı.

- Sponsorlu Bağlantılar-

Robot Süpürge

elektrikli-supurge-robotu-kullananlar-muhtesem-efsane-buyuk-cuma
elektrikli-supurge-robotu-kullananlar-muhtesem-efsane-buyuk-cuma

Yapay zeka teknolojisine sahip Akıllı Robot Süpürge üreticileri arge robotik otomasyonları sayesinde yeni bir çağ başlattılar. Piyasada son model akıllı elektrikli süpürgeler kullanılan ortamlarda temizlikten çok daha fazlasını yapıyor. Özellikleri arasında Wi-fi ile internet bağlantısı yapıldığında Amazon Alexa ve Google sesli asistana bağlanarak kişisel asistan olma özelliğine sahip. Robot süpürgeler daha fazla önem gerektiren kirli alanları hatırlama, sarjı bitmeden sarj istasyonuna kendini bağlama hatta ek üniteleri sayesinde atık haznesini boşaltarak günlerce ilgi göstermeden evinizi köşe bucak temizliyor.

Cam Temizleyici Robotlar

Cam-Temizleyici-Robotlar-akilli-yasam-rehberi
Cam-Temizleyici-Robotlar-akilli-yasam-rehberi

Bazı cam temizleyici akıllı robotlar aynı zamanda yukarıda anlattığımız vakum süpürge gibi zemin temizliği de yapabiliyor. Çalışma mantıkları elektrikli süpürge ile aynı sayılır. Cam temizliğinde mikrofiber pedleri ve vakumlama sayesinde düşme riski olmadan camlarınızı silmeye yarayan son model temizlikçi akıllı robot.

Akıllı Robot Çim biçme makinesi

akilli-robot-cim-bicme-makinesi
akilli-robot-cim-bicme-makinesi

Akıllı robot çim biçme makinesi sizin yerinize bahçe işlerini yapıyor. Bahçenizdeki çimleri robotik olarak günlük olarak biçmek için tasarlanmış. Benzinli çim biçme makinelerinin aksine çok daha sessiz çalışan, aküleri bitmesine yakın veya yağmur başladığında sarj istasyonuna kendini bağlama özellikleri bulunuyor. Büyük bahçeli evlerde Akıllı Robotlar oldukça kullanışlı olacağına benziyor.

Havuz Temizleyici Akıllı Robot

Havuz-temizleyici-temizleme-akilli-robotu-efsane-cuma-indirimleri
Havuz-temizleyici-temizleme-akilli-robotu-efsane-cuma-indirimleri

En önemli özellikleri arasında vakumlama yöntemi veya zemini ovalama kararını kendi verebilen havuz temizleyici akıllı robotların GPS özelliği bulunmaktadır. Havuz temizleyici akıllı robot işini yaparken, siz de havuz başında soğuk bir şeyler içebilirsiniz. Havuzu olanlar için gayet havalı görünüyor.

Çalışkan Bakıcı Akıllı Robotlar

caliskan-bakici-akilli-robotlar-efsane-cuma-indirimleri
caliskan-bakici-akilli-robotlar-efsane-cuma-indirimleri

Elements Robotics firması tarafından üretilen, çalışkan 5e NannyBot bakıcı akıllı robot. Özellikleri; Ev işleri, yemek pişirme ( Ek donanımlar gerektirir) konularında yardımcı olabilir. Bunların yanı sıra çocuklarınızı yada bakıma muhtaç yakınlarınızı uzaktan cep telefonu veya bilgisayarınızdan takip edebilme ve onlarla konuşma yapabilirsiniz. Tam dolu pilleri ortalama 10 saat çalışmasını sağlıyor. Ortalama 2-3 saat içinde ise şarjı edilebilir. Katlanabilir ve taşınması kolay çalışkan bakıcı robot satış fiyatı 1.700 Dolar civarında e-ticaret sitelerinde bulabilirsiniz.

Akıllı Servis Robotu AİDO

Listemizin son sırası, Robotlar insanların yaşam kalitesini arttırmak ve hızlandırmak için üretilen bu robot, eve geldiğinizde sizi selamlar, sağlık sorunu yaşadığınızda acil numaraları arama yapabilir. Ayrıca siz alışveriş yaparken eşyaları taşıma, ev güvenliği sağlama, çocuklarınız ile oynama gibi bir çok özelliği bulunur.

Akıllı Servis Robotu AİDO - insansı robotlar - Efsane Cuma indirimleri
Akıllı Servis Robotu AİDO – insansı robotlar – Efsane Cuma indirimleri

Akıllı servis robotu AİDO şuan için henüz satılmıyor. Ancak üretici firma ön siparişleri toplamaya başladı. Bizde bu robotun yakın takipçisi olarak satışa başladığında sizler için duyuru yapacağız. Üretici AİDO için uygun fiyatlı olacağını söylese de bakıcı akıllı robot satış fiyatı ile kıyaslandığında tahminimiz 2500 dolar civarı olacağı yönünde.

İnsansı Robotlar hakkında düşünce ve sorularınızı yorumlar kısmından sorabilirsiniz. Mümkün olduğunca hızlı cevaplamaya çalışıyoruz. Daha fazla Akıllı Yaşam Rehberi incelemeleri için bizi en sevdiğiniz sosyal medya hesapları ile takip ederek ve paylaşarak ödüllendirin. Sağlıcakla.

Son İndirim Duyuruları

Popüler Konular

Ürün İncelemeleri

En Çok Okunanlar