Büyük Cuma Nedir? Hakkımızda

Efsane ve Muhteşem olacak Büyük Cuma indirimleri keşfet.

Büyük Cuma - Pazaryeri Firmalar ile anlaşma yaparak, Alışveriş kuponu topluyor ve indirim kuponu ile alışveriş yapmanın daha hesaplı bir yol olduğuna inanıyor.
Yaptığı bir çok anlaşma ile firmanın indirim kodu sayesinde, Ekonomik, indirimli, hatta Fırsatlar niteliğinde fiyatlara daha uygun Alışveriş yapmak isteyen tüketicilere satın almadan önce Kampanyalar düzenliyor.

Büyük Cuma Ekibi; Hergün en iyi tasarruf sağlamak ve indirim seçenekleri sunabilmek için trendyol indirim, Hepsi Burada kampanyaları, Aliexpress ile alışveriş yapmak için indirim kuponları sayesinde tüketicilerin, firmalar ile bir arada bağlantı kurmalarını sağlamaktadır.

Büyük Cuma'nın Hikayesi — Üniversite yıllarında kitapçıların pahallı fiyatlarına yüksek bulan, bir üniversite öğrencisi Cuma ile başladı. Cuma, Alışveriş yaparken Tasarruf etmek için bir yol buldu.

Amacı, bulduğu tasarruf etme yöntemlerini kendi gibi öğrenciler ile paylaşmak ve onlarında tasarruf etmelerini sağlamaktı. Daha sonra bir başka uygun fiyata satın aldığı ürünleri internet sayesinde arkadaşları ile paylaştı.

2019'dan beri, bu paylaşım daha büyük bir şeye dönüştü ve değerli fırsatlar, araştırmalar, tüketici ipuçları ve otantik deneyimler için, ürünler tanıtmak adına BÜYÜK CUMA yani buyukcuma.com'u kurdu. Tek düşüncesi bu projenin herkesin tasarruf etmesi için birlikte çalışan bir ekibe dönüşmesi.

Bu site gerçek insanlar tarafından kuruldu ve gerçekten okuyucularına yardım ediyor. Bu sitenin kurulumunda emeği geçenlere Efsane Cuma ekibi diyoruz. Tutkulu ve uzman 'tüketici avantajı yaratma' misyonumuzdaki zihnimizde yarattığı yer. Sözümüz — Daima Önce tüketiciler. Sende insanlara faydalı olacak bilgileri paylaşmak ister misin? Öyle ise bizimle iletişim kurun.

Ayrıca Buyukcuma.com sitesine yardım etmek isteyenlerin kendisine ait bir fotoğraf ve bilgilerin olduğunu düşünüyorsanız yine bizim ile iletişim kurun, incelemeler yapıldıktan sonra gerekli işlemler hızlı bir şekilde yapılacaktır.

Bizimle Çalışmak İster misin?