8 Şubat 2023

Büyük Cuma Nedir? Hakkımızda

Efsane ve Muhteşem olacak Büyük Cuma indirimleri keşfet.

Büyük Cuma - Firmalarla anlaşma yaparak, Alışveriş kuponu topluyor ve indirim kuponu ile alışveriş yapmanın daha hesaplı bir yol olduğuna inanıyor.
Yaptığı bir çok anlaşma ile firmanın indirim kodu sayesinde, Ekonomik, indirimli, hatta piyasa fiyatından daha uygun satın almak için Kampanyalar ötesindedir.

Büyük Cuma Ekibi; Hergün en iyi tasarruf sağlamak ve indirim seçenekleri sunabilmek için trendyol indirim, gittigidiyor kampanya, aliexpress alışveriş yapmak için indirim kuponları sayesinde tüketicilerin, firmalar ile bir arada bağlantı kurmalarını sağlamaktadır.

Büyük Cuma'nın Hikayesi — Üniversite yıllarında kitapçıların pahallı fiyatlarına yüksek bulan, bir üniversite öğrencisi Fidan ile başladı. Fidan, Tasarruf etmek için bir yol buldu.

Amacı, bulduğu tasarruf etme yöntemlerini kendi gibi öğrenciler ile paylaşmak ve onlarında tasarruf etmelerini sağlamaktı. Daha sonra bir başka uygun fiyata satın aldığı ürünleri internet sayesinde arkadaşları ile paylaştı.

2019'dan beri, bu paylaşım daha büyük bir şeye dönüştü ve değerli fırsatlar, araştırmalar, tüketici ipuçları ve otantik deneyimler için, ürünler tanıtmak adına BÜYÜK CUMA yani buyukcuma.com'u kurdu. Tek düşüncesi bu projenin herkesin tasarruf etmesi için birlikte çalışan bir ekibe dönüşmesi.

Biz gerçek insanlarız, gerçekten yardım ediyoruz. Kendimize Efsane Cuma ekibi diyoruz. Tutkulu ve uzman 'tüketici avantajı yaratma' misyonumuzdaki zihnimizde yarattığı yer. Sözümüz — Daima Önce tüketiciler. Sende insanlara faydalı olacak bilgileri paylaşmak ister misin? Öyle ise bizimle iletişim kurun.

Ayrıca Buyukcuma.com da size ait bir fotoğraf ve bilgilerin olduğunu düşünüyorsanız yine bizim ile iletişim kurun, incelemeler yapıldıktan sonra gerekli işlemler hızlı bir şekilde yapılacaktır.

Bizimle Çalışmak İster misin?

[td_block_social_counter facebook=”fidan.yakar.52″ manual_count_facebook=”13479″ twitter=”bu_efsane_cuma” manual_count_twitter=”1688″ youtube=”channel/UC5paD8UiVRsJLqSCkZInlSw” manual_count_youtube=”2589″ open_in_new_window=”y” social_rel=”nofollow” tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6IjEwMCIsImRpc3BsYXkiOiIifX0=”]
Alışveriş yapmadan önce aradığınız Efsane indirimli ve Muhteşem kampanyalı ürünleri daha ekonomik elde etmenizin tek adresi Büyük Cuma ile yazılarımda bulabilirsiniz.