Sıcak Konular

Evde Kullanılabilecek Spor Aletleri Neler

- Sponsorlu Bağlantılar-

Sağlıklı bir yaşam ve güzel görünen bir vücut için spor yapmamız şart olurken, evde kullanabileceğimiz spor aletleri en doğru ürünler olarak gösterilebilir. Sürekli olarak spor salonunu gitmek için zamanımız ya da ekonomik durumumuz her zaman olmamakta. Bu sebeple de evlerimizde kullanacağımız aletler ile formumuzu korumaya devam edebiliriz.

Yürüyüş Rutinleri için Koşu Bantları

Yürüyüş ve koşu vücudun tamamını çalıştıran spor hareketleridir. Bu sebeple de spor salonlarında spora başlamadan önce bir rutin olarak uygulanır. Evlerinde spor yapmayı düşünen kişiler için koşu bantları en çok tercih edilen ürünler arasında ilk sırayı almaktadır. Sizler de alacağınız koşu bantları ile günlük yaktığınız kaloriyi takip edebilirsiniz.

- Sponsorlu Bağlantılar-

Formunuzu Korumak İçin Kondisyon Bisikleti

Koşu bantlarına benzer bir yapıda olan kondisyon bisikletleri de evlerde tercih edilebilecek spor aletleri arasında yer alır. Özellikle kadınlarda bacakların incelmesi ve bacaklardaki yağ oranının azaltılmasında muhteşem bir alettir. Koşu bandına göre daha az yer kaplaması ve daha sessiz çalışması insanların bu ürünü tercih etmesine sebep olmaktadır.

Mekik Sehpası İle Göbeğinize Veda Edin

Birçoğumuz vücut yapısı fazla kiloların karın bölgesinde birikmesine sebep oluyor. Karın bölgesindeki yağların erimesi ve bel çevresinin incelmesi için karın kaslarını çalıştıran aletlerden en az bir tanesi şart. Bu doğrultuda mekik sehpası modelleri arasından yapılacak seçimler son derece doğru olabilir.

- Sponsorlu Bağlantılar-
Evde Kullanılabilecek Spor Aletleri Nelerdir
Evde Kullanılabilecek Spor Aletleri Nelerdir

Direnç Lastiği İle Her Bölgeye Özel Antrenmanlar

Vücudumuzda çalıştırmak istediğimiz bölgeler değişiklik gösterebilir. Özel olarak bir bölgeyi çalıştırmak istiyorsak bu bölgede bizlere direnç oluşturacak bir ürüne ihtiyacımız var. Kimi zaten ağırlıklar bu görevi görürken kimi zaman da direnç lastikleri bu görevi üstleniyor. Spor aletleri arasında hiç kuşkusuz en kullanışlı olanlardan bir tanesi.

Dambıllar İle Kollarınızı Şekle Sokmaya Hazırlanın

Erkeklerde kol kaslarının genişlemesi ve şekil alması çok büyük önem taşır. Kadınlarda da yaşanan sarkmaların önüne geçilmesi ve kolların incelmesi için çeşitli antrenmanların yapılması şarttır. Bu aşamada kullanılacak olan Dambıllar evde sporun olmazsa olmaz ürünleri arasında yer alırlar. Farklı ağırlıklara sahip Dambıllar ile muhteşem bir antrenman programı hazırlanabilir.

Son İndirim Duyuruları

Popüler Konular

Ürün İncelemeleri

En Çok Okunanlar