Sıcak Konular

Mutfak Dekorasyonu İçin 5 Muhteşem Öneri

- Sponsorlu Bağlantılar-

Mutfaklar en çok zaman geçirdiğimiz alanlardan bir tanesi olduğu için mutfak dekorasyonu çok büyük bir önem taşıyor. Mutfaklarımızı sıcak bir ortama çevirecek olan dekorasyon önerileri ile birlikte ailecek yiyeceğimiz yemekler unutulmaz anılara dönüşebilir. Bunun için yapmamız gereken işlemler hiç de maliyetli değil. Biraz zaman ayırmamız yeterli olacaktır.

Mutfak Masası Avize ve Avize Modelleri Seçimi

Mutfak Masası Avize ve Avize Modelleri Seçimi Tavsiyeleri
Mutfak Masası Avize ve Avize Modelleri Seçimi fikirleri

Mutfakların muhteşem ortamlara dönüşmesinde aydınlatmaların rolü çok fazla. Bu doğrultuda mutfakta yemek yapmayı daha eğlenceli bir hale getirmek için dolap altı LED ışıklandırmalar alabilirsiniz. Son derece ekonomik olan bu ışıklandırmalar ile Mutfak tezgahları her zaman ışıldayacaktır. Yemek masanızın üzerine doğru sarkan bir avize de mutfak dekorasyonu için en doğru tercihlerden bir tanesi olabilir.

- Sponsorlu Bağlantılar-

Dolap Kapaklarınızın Eski Renklerine Veda Edin

Mutfak dolapları genelde belirli birkaç renkten bir tanesine sahiptir. Evlerin kolaylıkla satılabilmesi adına yapım aşamasında farklı olmayan standart renkler seçilir. Bu monotonluktan kurtararak mutfak dolaplarınızı muhteşem renklere boyayabilirsiniz. Yapacağınız bu hamle mutfak dekorasyonu için inanılmaz bir etki yaratacak.

Dolap Kulpları Eski Kalmasın

Dolap kulplari kolları mutfak dolap kombinasyon setleri
Dolap kulplari kolları mutfak dolap kombinasyon setleri

Dolapların rengi gibi kulplarında da çok farklı modeller yok. Bu aşamada kulplara da müdahale edilmesi şart gözüküyor. Farklı kulp tasarımları alınabileceği gibi mevcut kulplar da farklı renklere boyanabilir. Özellikle dolapların rengine zır bir renkte olan kulplar tek başına birer mutfak dekorasyonu elemanı olacaktır.

- Sponsorlu Bağlantılar-

Mutfak Aksesuar Kullanımına Alışın

sevimli mutfak aksesuarları

Evlerin dekorasyonu yapılırken çok sayıda aksesuar seçilse de bunlar genellikle odalarda tercih edilir. Ancak mutfaklar da aksesuarların kullanımı için muhteşem alanlardan biri. Renkli vazolar, yapay çiçekler ya da farklı şekillerdeki bardaklar mutfak dekorasyonu için muhteşem aksesuarlar olabilir. Bunlar çok ekonomik ürünler olmasına rağmen havayı tek başına değiştirecektir.

Sandalyeler Rengarenk

Neredeyse herkesin mutfak sandalyeleri tek bir renge sahip. Mutfaktaki hakim olan renge uygun alınan sandalyeler bir süre sonra gözleri yormaya başlayabilir. Mutfağınızı daha sempatik bir hale getirmek için sandalyeleri dekorasyona uygun farklı renklere seçebilirsiniz. Bu aşamada kumaş sandalyelerde kaplama işlemleri de yapılabilir. 2 ya da 4 farklı renge sahip sandalyeler mutfaklara bambaşka bir hava katacak.

Son İndirim Duyuruları

Popüler Konular

Ürün İncelemeleri

En Çok Okunanlar