Sıcak Konular

Evlerimize Yakışacak Ev Bitkisi Önerileri

- Sponsorlu Bağlantılar-

Ev Bitkisi Önerileri

Evleri çok daha sağlıklı ve yaşanabilir bir hale getirmek için ev bitkisi önerileri doğrultusunda alışverişler yaparak evlerimizi baştan yaratabiliriz.

Kılıç Çiçeği

Her ne kadar isminde çiçek kelimesi geçiyor olsa da kılıç çiçeği çok nadiren çiçek veren bitkilerden bir tanesidir. Genel olarak yemyeşil yapraklarıyla yaşantısına devam ettiğimi için evlerimizde kullanılabilecek muhteşem ürünlerden bir tanesi. Yapraklarının kendisine has deseni bir çiçeğe ihtiyaç duymamasını sağlarken salonlar için en doğru seçimlerden bir tanesi olacaktır.

- Sponsorlu Bağlantılar-

Barış Çiçeği

Işıktan çok fazla hoşlanmayan barış çiçeği bol su ister ve en güzel gözüken bitkilerden bir tanesidir. Direkt olarak güneş almasına gerek olmadığından evin her yerinde kullanılabilen bir bitkidir. Toprağı kurumadan sulanırsa uzun süre çiçek vererek evleri güzelleştirebilir. Özellikle dekorasyonlarında beyaz rengi kullanan kişiler için en doğru seçimlerden bir tanesi olacaktır. Ayrıca ismi bulunduğu ortamda barışı ve huzuru sağlıyor olmasından gelir.

Evlerimize Yakışacak Ev Bitkisi Önerileri
Evlerimize Yakışacak Ev Bitkisi Önerileri

Aşk Merdiveni

Çok eski yıllardan beri ev bitkisi önerileri arasında kendisine yer bulan aşk merdiveni yemyeşil yaprakları ve görkemli yapısı ile evin her köşesinde kullanılabilir. Doğrudan güneş ışığına ihtiyaç duymayan bitkilerden bir tanesidir ve bu özelliği de dekorasyonda ön planda olmasını sağlamaktadır.

- Sponsorlu Bağlantılar-

Deve Tabanı

Evlerinin güneş alan kısımlarında güneşi seven ve güneşle hızla büyüyen bir bitki isteyen kişiler için deve tabanı doğru bir tercih olacaktır. Güneşe doğru büyümeyi çok seven bit bitki olduğundan arada yönünün değiştirilmesi ve bu şekilde kullanılması gereklidir.

Dua Çiçeği

Çok insan tarafından bilinmeyen dua çiçeği evlerde kullanılabilen bitkiler arasında en güzellerinden bir tanesidir. Yeşilin farklı tonlarını içeren yaprakları yılın her mevsiminde yeşil kalmayı başarmaktadır. Bu sebeple de dekorasyonlara son derece uygun bir bitki olacaktır.

Kurdela Çiçeği

Işığa çok fazla ihtiyaç duymayan ve havayı temizleme özelliği olan kurdela çiçeği hiç kuşkusuz ev bitkisi önerileri arasında en doğru seçimlerden bir tanesi. Çok ince yaprakları olmasına rağmen birçok farklı tonda yeşili bünyesinde barındıran bu bitki oldukça modern bir görünüme sahip. Yüksek bir yere konarak aşağı sarkmasına izin verebilir ve muhteşem gelişimini izleyebilirsiniz.

Son İndirim Duyuruları

Popüler Konular

Ürün İncelemeleri

En Çok Okunanlar