2 Aralık 2022

Editörün Seçtikleri

Efsane Cuma İndirimleri 2022 Hangi Markalarda oluyor?

- Advertisement -

Efsane Cuma indirimleri hangi markalarda olacak? Büyük Cuma indirimi ne zaman başlıyor. Kampanya’ya dahil Kozmetik ürünleri, elektronik aletler, aksesuar çeşitleri, ev dekoru, tekstil ve bir çok şeyi bu indirimden yarı yarıya satın almak için tüm yıl Efsane Cuma indirimlerini beklediniz.

Dünyanın bir çok ülkesinde beklenen Black Friday, Türkiye’de ise Büyük Cuma indirimleri olarak gerçekleşen Efsane Cuma kampanyaları ile Fırsat değerlendirmek için alışveriş sepetini doldurmaya hazır olun.

- Advertisement -

Yeni kuralları ile tüketiciyi koruma kapsamında bazı düzenlemeler yapılarak e-ticaret yasa tasarısı meclisten geçti. Firmaların tüketiciyi aldatma ve yanıltmasının önüne geçen düzenleme hakkında bilgileri yazımızın devamında bulacaksınız.

Efsane Cuma İndirim kataloğunu bekleyen okuyucularımıza özel araştırdığımız 10 üründen oluşan bir liste oluşturduk. 2022 yılı Büyük Cuma indirimi yapacak kampanyalar hangileri?

- Advertisement -

Tüm bu soruların cevabına Büyük Cuma kampanyalar sayfasından ilk önce sizin haberiniz olsun.

Efsane Cuma Ne Zaman?

Efsane Cuma 2022 yılının Kasım ayının son haftası 21 Kasım’da başlayıp, 26 tarihinde bitmesi bekleniyor.
Amazon, Dyson, HepsiBurada, Trendyol, GittiGidiyor, Morhipo gibi bir çok e-ticaret firmalarının sunacağı bu indirimleri sizler için derledik.

Efsane Cuma Yüzde 50’ye Varan Pırlanta Kampanyaları

Pırlanta satın almak için Efsane fırsatları bekleyenlere %50 indirim geliyor. Sina pırlanta muhteşem Kasım fırsatında pırlanta ve altın ürünlerinde indirim yağmuru olacak.

Efsane Cuma %50 Pırlanta Kampanyası 2022
Efsane Cuma %50 Pırlanta Kampanyası 2022

İndirimli Pırlanta ve Altın alışverişlerinde beş bin ile onbeş bin lira arası alışverişlere 350 ₺, onbeş bin lira ve üstü alışverişlere 1000 ₺ sepette indirim uygulayacak. İndirimli Altın ve Pırlanta almadan önce Sina pırlanta internet sitesinde paylaşılan indirim kuponlarını kullanmayı unutmayın.

Son İndirim Duyuruları

Popüler Konular

Ürün İncelemeleri

En Çok Okunanlar