2 Haziran 2023

Sıcak Konular

Bim Aşı videosu hakkında açıklama yaptı

- Sponsorlu Bağlantılar-

BİM şubelerinde Covid-19 aşısı satılacağı hakkında söylentileri sosyal medyada dolaşıyor. Bim Birleşik Mağazaları tarafından resmi açıklama çok beklemeden geldi. BİM yetkilileri en çok tercih edilen sosyal medyalardan birisi olan Instagram’dan paylaşım yaparak bu Kovid aşısına açıklık getirdi.

BİM resmi Instagram hesabından açıklama yaptı

Covid Aşı reklamı İnstagram üzerinden paylaşımı, piyasanın önde gelen Covid-19 aşılarını BİM’de satılacak gibi gösterildi. Bim Covid aşı videosu tabii ki de tamamen sahte ve gerçeği yansıtmıyor. Ancak Bim, geçtiğimiz saatlerde Aşı videosu hakkında resmi Instagram hesabından açıklama yaptı.

- Sponsorlu Bağlantılar-

Açıklama ise şöyle;

”Değerli Müşterilerimizin Dikkatine,

- Sponsorlu Bağlantılar-

Mağazalarımızda muhtelif Covid-19 aşıları satılacağına dair bir video sosyal medyada yoğun bir biçimde yer almaktadır. Reklamlarımızı başarılı bir şekilde taklit eden mizahi video, içeri itibarı ile yanıltıcı özelliktedir. Mağazalarımızda hiçbir biçimde aşı ya da herhangi bir ilacın satışı söz konusu değildir. Saygılarımızla”

Bim Covid Aşı videosunu hazırlayan kişiler, Covid-19 aşılarına fiyat bile biçtiler. Örneğin Pfizer ile BioNTech tarafından üretilen aşının fiyat etiketi 29,95 TL olarak belirlediler ve ABD kökenli Moderna aşısına 39,90 TL, Türkiye’ye gelen Sinovac adlı aşıya ise 14,90 TL fiyat biçtiler.

- Sponsorlu Bağlantılar-

Çok konuşulan Bim Aşı Reklamı videosu hakkımda çıkan haberlere itibar etmeyiniz.

 

Son İndirim Duyuruları

Popüler Konular

Ürün İncelemeleri

En Çok Okunanlar